Звітність за 9 місяців 2019 року. Собівартість

Старт мероприятия
16 октября в 10:00
Длительность
5ч 30м
Город
Одесса
Стоимость
850 грн

АВТОРСЬКИЙ СЕМІНАР. Останні законодавчі зміни і трактування відносно: прибутку, ПДВ, ДФО, ЄСВ, єдиного податку, бухгалтерського обліку. Тематична добірка з формування собівартості продукції, робіт, послуг...

Программа открывает возможности

Этот семинар поможет в самый ответственный период, во время обучения Вы сформируете для себя четкую схему действий, необходимых для формирования и успешной сдачи отчетности.

Постоянно обучаясь в профессии, вы всегда востребованы и фактически неуязвимы, потому что обладая знаниями, как базовыми, так и новыми, продиктованными временем, вы сами становитесь экспертом

Программа мероприятия
 1. «Літні» законодавчі зміни і трактування за всіма основними бухгалтерськими темами, які актуальні на дату проведення семінару, в тому числі:
  • Як правильно делегувати право електронного підпису (ЕЦП)
  • Зміни щодо перевірок «зайнятості інвалідів»
  • Зміни у стандартах бухгалтерського обліку, бухоблікову інструкцію і порядок надання фінансової звітності.
 2. Поточні «нагадувалки» і практичні ситуації, пов'язані з подачею ПДВ-декларації, декларації з прибутку, звіту №1-ПП та інших звітних форм.
 3. Дебіторські і Кредиторські заборгованості з різними контрагентами (фізособи, ПП, юрособи, засновники). Термін давності (сумнівні, безнадійні, перенесення терміну погашення). Правила створення/нестворення резервів сумнівних боргів. Критерії безнадійності. Правила списання: прибуток, ПДВ, ПДФО, відображення в звітності.
 4. Правила визнання ДОХОДІВ в бухгалтерському обліку - дата, підтверджуючі документи, особливості визнання в різних ситуаціях - продаж товарів, продаж робіт, послуг, безоплатно отримане, пасивні доходи ... Вплив/не вплив на ПДВ.
 5. Бонуси до і після продажу товарів, інші варіанти заохочення між постачальником і покупцем, у т.ч. безкоштовна передача - облік та оподаткування. Особливості в ЗЕД (ВМД, ПК, знижки після розмитнення).
 6. ПДФО, ЄСВ, ВЗ - поточні трактування, роз'яснення, спірні ситуації.
 7. ЄП - на що звернути увагу під кінець року.
 8. Тематична добірка СОБІВАРТІСТЬ при виробництві (товари, роботи, послуги):
  • Об'єкти калькулювання при виробництві продукції, наданні послуг - класифікація витрат на прямі та виробничі, загальновиробничі та ті, які не включаються до собівартості.
  • Поняття виробничої та повної собівартості при виробництві товарів, послуг. Складові виробничої собівартості згідно бухгалтерського обліку та ПКУ. Спільне та відмінне:
   • склад прямих матеріальних витрат (в т.ч. формування їх первісної вартості), особливості обліку зворотних відходів, документальне оформлення списання запасів;
   • витрати на технологічно неминучий брак і його усунення в ПКУ;
   • податковий облік остаточно забракованої продукції;
   • інші прямі витрати, що включаються в собівартість продукції, послуг.
  • Склад і правила розподілу постійних і змінних загальновиробничих витрат, момент включення у витрати.
  • Витрати, які не включаються до виробничої собівартості: адміністративні, збут, інші. Перелік і особливості відображення в бухгалтерському обліку.
  • Документальне забезпечення виробничого обліку.
  • ПДВ особливості обліку при виробництві (продаж дешевше, безкоштовна передача, брак, повернення).
 9. Відповіді на питання.
Аудитория мероприятия

Главные бухгалтера, бухгалтера, экономисты и финансисты, которые:

 

хотят оптимизировать время, которое тратится на отчетность и общение с проверяющими инстанциями

уже понимают, что не учиться новому означает «скатываться вниз»

Лектор
Бондарева Елена Викторовна
88%
Налоговый консультант.
 
Известный практикующий консультант по налогообложению и бухгалтерскому учету, бухгалтер-эксперт (газета "Бухгалтерия"), аудитор, автор многочисленных статей и публикаций по налогообложению (прибыль, ВЭД и др.).
Контакт центр

Андриянова Галина

Координатор отдела семинаров

тел.: (048) 728-11-88
e-mail: sales@meta-inform.com
skype: позвонить
Андриянова Галина
 

Конференц-зал отеля GAGARINN, предназначен для проведения мероприятий любого формата: деловых встреч, конференций, тимбилдингов, презентаций, семинаров, тренингов, съездов, форумов. Зал укомплектован всей необходимой аудио- и видео- техникой: экранами, звукоусилителями, микрофонами, флип-чартами и другим оборудованием. Возможны различные варианты рассадки гостей, что позволяет обеспечить успешную организацию и проведение мероприятия. Также в вашем распоряжении VIP-комната для переговоров с балконом, которая может использоваться в качестве зоны отдыха. Зал оснащен системой кондиционирования и высокоскоростным интернетом.

Адрес: г.Одесса, ул. Гагаринское плато, 5Б.

Стоимость и скидки


Купон на 5% скидку
Код купона:
soc_WrtIdNutu6yh

Скопируйте/сохраните этот купон и воспользуйтесь им при регистрации на семинар.
Код действует только на этот семинар.


Скидка абонентам

Для абонентов систем ЛІГА:ЗАКОН и REPORT,
обслуживающихся в компании "МЕТА-ИНФОРМ",
отдельная стоимость!

sale-10
Регистрация на это мероприятие закрыта

Внимание! Уважаемые слушатели, в случае возникновения непредвиденных обстоятельств и невозможности посещения семинара, Вы можете вернуть оплаченные ранее средства уведомив нас об этом за 5 рабочих дней до даты проведения семинара.
 
В случае уведомления нас за 3 рабочих дня - мы можем перенести Вашу оплату на любой другой семинар.
 
Без предупреждения нас, в рамках указанных сроков, Ваша оплата направляется на организацию обучения на семинаре, а наши услуги будут считаться оказанными. Спасибо за понимание!