Новости

Стажування без трудового договору - це порушення

У листопаді 2016 року інспектори праці Управління Держпраці у Рівненській області позапланово перевірили ФОП.

Під час перевірки у магазині, де здійснює підприємницьку діяльність зазначений ФОП, було встановлено виконання продавцем трудових обов'язків на робочому місці.

Податок на виведений капітал із 2019 року: що пропонує Мінфін

06.11.2018 на засіданні Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики обговорювався законопроект, який впроваджує податок на виведений капітал (далі - ПнВК) на заміну податку на прибуток підприємств.

Товар у митному режимі тимчасового ввезення: як показуємо ПДВ у декларації

 У разі випуску товарів, поміщених у митний режим тимчасового ввезення з умовним частковим звільненням від оподаткування ПДВ, у вільний обіг на митній території України платник ПДВ сплачує митним органам:

Підприємець має дотримуватися готівкових обмежень

Податківці у свіжому роз'ясненні з розділу 109.13 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ, надали відповідь з приводу застосування готівкових обмежень до суб'єктів господарювання з фізособою , яка одночасно зареєстрована, як ФОП, якщо розрахунки не пов'язані з підприємницькою діяльністю такої особи.

Зупинення фінансових операцій: на що звернути увагу

Останнім часом клієнти юридичного ринку дедалі більше звертаються за допомогою з питань, що стосуються випадків зупинення фінансових операцій та обмеження їх прав щодо розпоряджання грошовими коштами, які знаходяться на банківських рахунках – у рамках здійснення банками процедури фінансового моніторингу. Тому юристи Юридичного бюро «Мета-Інформ», маючи достатній рівень накопиченої вдалої практики, підготували декілька корисних порад з цього приводу.

Бізнес в очікуванні нових перевірок

5 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення». Цим рішенням передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками (здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці, посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, а також перегляд актів органів виконавчої влади та внесення змін до них з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин).

Курйози юридичної практики

Курйози в юридичній практиці – явище аж ніяк не рідкісне, особливо коли мова заходить про судову практику. Пропонуємо нашим читачам поєднати приємне з корисним: з одного боку, трохи розслабитися та посміхнутися, а з іншого – згадати ази трудового й цивільного права (провести межу між трудовим та цивільно-правовим договорами). Наведена нижче постанова Івано-Франківського окружного адміністративного суду є не тільки курйозною, але ще й символічною з тієї причини, що повністю відображає актуальні тенденції судової практики, яка пов'язана з оскарженням результатів трудових перевірок.

Страница 1 из 4