Новости

Зупинення фінансових операцій: на що звернути увагу

Останнім часом клієнти юридичного ринку дедалі більше звертаються за допомогою з питань, що стосуються випадків зупинення фінансових операцій та обмеження їх прав щодо розпоряджання грошовими коштами, які знаходяться на банківських рахунках – у рамках здійснення банками процедури фінансового моніторингу. Тому юристи Юридичного бюро «Мета-Інформ», маючи достатній рівень накопиченої вдалої практики, підготували декілька корисних порад з цього приводу.

Бізнес в очікуванні нових перевірок

5 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення». Цим рішенням передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками (здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці, посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, а також перегляд актів органів виконавчої влади та внесення змін до них з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин).

Курйози юридичної практики

Курйози в юридичній практиці – явище аж ніяк не рідкісне, особливо коли мова заходить про судову практику. Пропонуємо нашим читачам поєднати приємне з корисним: з одного боку, трохи розслабитися та посміхнутися, а з іншого – згадати ази трудового й цивільного права (провести межу між трудовим та цивільно-правовим договорами). Наведена нижче постанова Івано-Франківського окружного адміністративного суду є не тільки курйозною, але ще й символічною з тієї причини, що повністю відображає актуальні тенденції судової практики, яка пов'язана з оскарженням результатів трудових перевірок.

Внутренний совместитель

Несмотря на то, что из-за своей роскошной погоды август заслуженно пользуется репутацией лучшего времени для взятия отпуска, юристы Юридического бюро «Мета-Информ» продолжают работать в поте лица, чтобы защитить клиентов, их руководство и собственников бизнеса от возможных ошибок, обеспечить их зоны комфорта и безопасности.

Налоговый аспект Закона 2275

В приведенном ниже материале коснемся одного из важнейших налоговых аспектов нового Закона Украины «Об обществах с ограниченной и дополнительной ответственностью» от 06.02.2018 г. № 2275-VIII.

 

Вопросы-ответы: популярное за июль 2018 (Часть 2)

 

Представляем вам подборку наиболее популярных вопросов/ответов из практики юристов Юридического бюро «Мета-Информ» за июль 2018 г. (продолжение; начало – в прошлом выпуске «Бухгалтер LIFE» и на сайте компании «Мета-Информ»):

Вопросы-ответы: популярное за июль 2018

Представляем вам подборку наиболее популярных вопросов/ответов из практики юристов Юридического бюро «Мета-Информ» за июль 2018 г. (продолжение читайте в следующем выпуске «Бухгалтер LIFE» и на сайте компании «Мета-Информ»):

Запрет на трудоустройство у конкурентов

Многие работодатели интересуются: «Можно ли сотруднику запретить работать у конкурентов n-ое количество лет после расторжения трудовых отношений? Какова практика судов?» Юристы Юридического бюро «Мета-Информ» отвечают: «По такому вопросу имеется позитивная судебная практика». И речь идет не только о запрете на трудоустройство, но и на оказание любой информационной, консультационной и иной поддержки конкурентов.

Страница 1 из 3