Новости

Топ-10 найпопулярніших судових рішень 2018 року

2018 рік, що минув, став першим роком роботи нового Верховного Суду. Оскільки він виконує обов'язки суду касаційної інстанції (тобто розглядає значно більше справ, ніж "дореформений" ВСУ), а його правові позиції, як і раніше, є обов'язковими для нижчих судів, абсолютно недивно, що його рішення шукають дуже часто. Серед топ-100 найбільш запитуваних користувачами Verdictum документів рішення Верховного Суду зустрічаються 18 разів (а серед топ-10, про які детальніше розповімо далі, - домінують).

Снежный бум подарков!

В новый год с новыми знаниями!

Новый год не за горами, а мы любим дарить подарки, и поэтому приготовили для вас специальное предложение!

Фіскали довели нереальність господарських операцій підприємства під час планової перевірки

Рішення Одеського окружного адміністративного суду по справі про скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 83,4 млн грн прийнято на користь ГУ ДФС в Одеській області та набрало законної сили.

Суть справи полягає в тому, що під час проведення планової перевірки, контролюючим органом, зокрема, встановлено нереальність господарських операцій позивача з відповідними контрагентами.

Стажування без трудового договору - це порушення

У листопаді 2016 року інспектори праці Управління Держпраці у Рівненській області позапланово перевірили ФОП.

Під час перевірки у магазині, де здійснює підприємницьку діяльність зазначений ФОП, було встановлено виконання продавцем трудових обов'язків на робочому місці.

Податок на виведений капітал із 2019 року: що пропонує Мінфін

06.11.2018 на засіданні Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики обговорювався законопроект, який впроваджує податок на виведений капітал (далі - ПнВК) на заміну податку на прибуток підприємств.

Страница 1 из 5